Program do Kompleksowej Ewidencji Odpadów w Twojej przeglądarce internetowej

Do korzystania z programu Kewo wystarczy aktywne połączenie z internetem oraz przeglądarka internetowa Internet Explorer z zainstalowaną wtyczką Silverlight. Jeżeli na komputerze użytkownika nie ma zainstalowanej tak owej wtyczki, będzie wyświetlony komunikat o jej braku po zalogowaniu.


W takim przypadku trzeba zainstalować wtyczkę. Wystarczy kliknąć napis: Instaluj teraz, znajdujący się na komunikacie. Rozpocznie się pobieranie oraz instalacja Silverlight. Należy postępować zgodnie z wyświetlanymi komunikatami. Po poprawnie zakończonej instalacji zostaniemy poinformowani:

Wystarczy teraz odświeżyć witrynę i można w pełni korzystać z możliwości programu.

Problemy z przeglądarką Chrome i wtyczką Silverlight

Zgodnie z oświadczeniem na stronie firmy Microsoft wtyczka Silverlight jest wspierana w przeglądarce Google Chrome do wersji 41. Począwszy od wersji 42 używanie wtyczki Silverlight jest możliwe, ale należy wykonać kilka manualnych czynności opisanych szczegółowo na stronie support.microsoft.com.

Brak wsparcia wtyczki Silverlight w Firefox

Zgodnie z oficjalną informacją na stronach producenta przeglądarka Firefox nie będzie wspierać wtyczki Silverlight począwszy od wersji 52.0.

Zalecamy używanie przeglądarek, które wspierają wtyczkę Silverlight, czyli Internet Explorer.

Close Menu